Czas i koszty dostawy
iSmartfony - sposoby dostawy

Odbiór osobisty

Zakupiony towar możesz odebrać w jednym z naszych salonów AB Foto. Sprzęt zostanie dostarczony do sklepu w ciągu 1-3 dni robczych od daty zaksięgowania środków na naszym koncie, w przypadku szybkiej płatności online lub płatności BLIK. Płatność przelewem tradycyjnym skutkuje wydłużeniem terminu realizacji zamówienia o czas jego zaksięgowania na koncie bankowym AB Foto, który trwa średnio 8-12 godzin.

Koszt dostawy: 0 zł

 

iSmartfony - sposoby dostawy

Paczkomaty InPost

Istnieje możliwość odbioru zamówienia złożonego w sklepie ismartfony.pl w jednym z pięciu tysięcy paczkomatów InPost rozlokowanych na terenie całego kraju. Skrytki czynne są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W przypadku wyboru tej formy wysyłki, towar dociera do odbiorcy w ciągu 24h-48h. Od momentu umieszczenia przesyłki w paczkomacie masz 48h na jej odbiór. Po tym czasie towar zostaje odesłany do najbliższego oddziału InPost.

Paczkomatem InPost wysyłamy zamówienia o wartości do 5000 zł. Maksymalny rozmiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

Gabaryt/Wartość

  • Przesyłka o wartości do 300 zł - 11,00 zł 
  • Przesyłka o wartości od 301 zł - 0,00 zł

 

iSmartfony - sposoby dostawy

Kurier InPost

Zamówienie złożone i opłacone do godz. 12:00 zostaną zrealizowane przez kuriera InPost w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Płatność przelewem tradycyjnym skutkuje wydłużeniem terminu realizacji zamówienia o czas jego zaksięgowania na koncie bankowym ismartfony.pl, który trwa średnio 8h-12h.

Kurierzy InPost dostarczają przesyłki standardowe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.

Gabaryt/Wartość

  • Przesyłka o wartości do 300 zł - 12,00 zł 
  • Przesyłka o wartości od 301 zł - 0,00 zł

 

iSmartfony - sposoby dostawy

DHL - punkty odbioru paczek

Towary zakupione w sklepie ismartfony.pl wysyłamy również do punktów odbioru paczek POP/DHL Parcel, zlokalizowanych m.in. w sklepach Żabka inmedio, Relay, 1 Minute, Biedronka, Kaufland, ABC, a także na stacjach Shell. Przesyłka dostarczana jest do punktu odbioru w ciągu 24h-48h.

Za pośrednictwem DHL Parcel wysyłamy zamówienia opłacone (nie ma możliwości wyboru opcji “za pobraniem”) o wartości nieprzekraczającej 5000 zł. Maksymalny rozmiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

Gabaryt/Wartość

  • Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł - 9,00 zł (tylko przesyłki opłacone)
  • Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości od 1000 zł do 5000 zł - 0,00 zł (tylko przesyłki opłacone)

 

iSmartfony - sposoby dostawy

Kurier DHL

Zamówienie złożone i opłacone do godz. 12:00 zostaną zrealizowane przez firmę kurierską DHL w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Płatność przelewem tradycyjnym skutkuje wydłużeniem terminu realizacji zamówienia o czas jego zaksięgowania na koncie bankowym ismartfony.pl, który trwa średnio 8h-12h.

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki standardowe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.

Gabaryt/Wartość

  • Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł - 8,00 zł (tylko przesyłki opłacone)
  • Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości powyżej 1000 zł - 0,00 zł (tylko przesyłki opłacone)
  • Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości do kwoty 6499 zł - 15 zł (za pobraniem)

 

Uwaga! Promocja darmowa dostawa od "określonej kwoty" oznaczana jest czasowo na określoną grupę towarów - (dotyczy przesyłek standardowych, małe gabaryty, paczka do 30 kg).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium