Strefa Apple
Apple iPhone 12 64 GB biały
Apple iPhone 12 64 GB biały

3 899,00 zł

szt.
Apple iPhone 14 512 GB Blue
Apple iPhone 14 512 GB Blue

7 198,00 zł

szt.
Apple iPhone 14 Plus 256 GB czerwony
Apple iPhone 14 Plus 256 GB czerwony

6 598,00 zł

szt.
Apple iPhone 14 Pro 1 TB Deep Purple
Apple iPhone 14 Pro 1 TB Deep Purple

8 999,00 zł

szt.

Przejściówki i adaptery


Przejściówki i adaptery - połącz niekompatybilne urządzenia

Przejściówki i adaptery pozwalają połączyć ze sobą urządzenia posiadające różne złącza i sloty. Dzięki nim pierwotnie niekompatybilne ze sobą sprzęty bez problemu mogą razem pracować. Słuchawki z kablem mini jack podłączone do telefonu ze slotem USB-C czy laptop podłączony do telewizora nikogo nie dziwią. Wystarczy wybrać przejściówkę z odpowiednimi złączami i przy jej pomocy połączyć ze sobą urządzenia.

 

Przejściówki i adaptery - rodzaje

Na rynku dostępne są modele, które umożliwiają podłączenie ze sobą wszystkich urządzeń posiadających najpopularniejsze sloty. Do wyboru mamy zatem min: adapter HDMI - USB, adapter USB Typ C- micro USB, adapter USB-C - mini jack, adapter USB-Lightning (łączący urządzenia działające w środowisku IOS z Androidem) i wiele innych.

 

Przejściówki i adaptery - końcówki męskie i żeńskie

Poszukując odpowiednich przejściówek lub adapterów, bardzo często spotykamy się z pojęciem końcówki męskiej i żeńskiej. Czym się różnią? Złącza męskie posiadają bolec (m.in. adapter złącza antenowego, które należy umieścić w wejściu antenowym w telewizorze), natomiast złącza żeńskie otwór, w którym umieszczana jest końcówka kabla (np. otwór na kabel mini jack).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium