Strefa Samsung
Samsung Galaxy A14 4/64 GB zielony
Samsung Galaxy A14 4/64 GB zielony

669,00 zł

szt.
Strefa Apple
Apple iPhone 14 512 GB Blue
Apple iPhone 14 512 GB Blue

4 574,00 zł

szt.
Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB Gold
Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB Gold

5 588,00 zł

szt.
Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB Silver
Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB Silver

5 999,00 zł

szt.
Apple iPhone 15 Pro 128 GB White Titanium
Apple iPhone 15 Pro 128 GB White Titanium

4 627,00 zł

szt.

Statywy i uchwyty do smartfonów


Statywy do smartfonów - zmień smartfona w profesjonalny aparat

Statywy do telefonów zamieniają zwykłe smartfony w profesjonalne akcesoria do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Choć dostępne na rynku telefony wyposażone są w aparaty dorównujące tym montowanym w lustrzankach, nawet najlepsze parametry są bez znaczenia, jeśli nie będziemy w stanie zachować stabilizacji obrazu. Statyw do telefonu umożliwia wykonanie ostrych i nieporuszonych zdjęć, a także nagrywanie profesjonalnych filmów.

 

Statywy do smartfonów - rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele modeli statywów do smartfonów różniących się od siebie wysokością czy sposobem mocowania telefonu lub kamery. Umożliwiają ustawienie telefonu na wysokości od kilkunastu centymetrów do nawet dwóch metrów. Wbudowane głowice ułatwiają ustawienie smartfona lub innego urządzenia pod dowolnym kątem. Najczęściej posiadają 3- lub 4-sekcyjne nogi blokowane zatrzaskami. Do najpopularniejszych statywów do smartfonów należą statywy stołowe.

 

Statyw stołowy do telefonu

Statywy stołowe do smartfona mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu są niezwykle poręczne i łatwe w transporcie. Idealne do stosowania razem z niewielkimi i lekkimi smartfonami oraz urządzeniami mobilnymi.

 

Statyw do telefonu z lampą

Statywy do telefonów bardzo często wyposażone są w dodatkowe akcesoria. Do najpopularniejszych należy lampa. Statywy z lampą pierścieniową doskonale sprawdzają się m.in. jako statywy do vlogowania. Umożliwiają bowiem nagrywanie filmów, zapewniając profesjonalne warunki oświetleniowe.

 

Statyw do telefonu - kiedy używać

Statywy do telefonu najlepiej sprawdzają się gdy:

  • Robisz zdjęcia w gorszych warunkach wymagających długiego czasu naświetlania
  • Chcesz nagrać statyczny materiał video.

 

Selfie sticki

Selfie sticki inaczej nazywane kijami do selfie cieszą się niesłabnącą popularnością. Fakt ten nie dziwi, wszak moda na selfie trwa od lat i nic nie wskazuje na to, aby miała się skończyć. Zdjęcia szerokich kadrów z zapierającymi dech widokami czy wspólne fotografie dużej grupy osób są niemożliwe do wykonania, gdy ogranicza Cię długość ręki. Tu z pomocą przychodzą właśnie selfie sticki, które umożliwiają zrobienie niezwykłych zdjęć bez konieczności angażowania innych osób do pomocy. Wystarczy umieścić telefon w zacisku, połączyć akcesorium z urządzeniem mobilnym przy pomocy łączności Bluetooth lub kabla, wysunąć ramię i przy pomocy jednego przycisku wykonać zdjęcie. Nic prostszego. Aluminiowa konstrukcja sprawia, że selfie sticki są niezwykle lekkie. Dzięki temu korzystanie z nich nie powoduje dyskomfortu nawet po zrobieniu całej serii zdjęć.

 

Kijek do selfie - jaki wybrać

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na system operacyjny Twojego smartfona. Dla użytkowników telefonu z IOS idealne będą selfie sticki do Iphone’a, natomiast właściciele telefonów z Androidem mogą wybrać uniwersalne kijki do selfie lub zaprojektowane pod kątem konkretnych modeli np. selfie stick Samsung, selfie stick Huawei etc. Przy wyborze odpowiedniego kijka do selfie ważny jest również rozmiar telefonu. Selfie sticki są kompatybilne z większością smartfonów o najczęściej spotykanych przekątnych ekranu. Jeśli jednak jeśli telefon ma niestandardowy wymiar, warto sprawdzić na jaką szerokość rozsuwają się zaciski wybranego kijka.

 

Jak połączyć telefon z kijkiem do selfie

Wszystko zależy od modelu selfie sticka. Te wyposażone w łączność Bluetooth wystarczy sparować z telefonem. Na smartfonie włącz opcję Bluetooth, a z dostępnych urządzeń wybierz nazwę swojego kijka do selfie. Jeśli akcesorium jest wyposażone w kabel, jego końcówkę umieść w slocie telefonu. To wszystko. Korzystanie z selfie sticka nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania czy aplikacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium